Privatumo Politika - Tanchel

Privatumo Politika

Tanchel.com gerbia visų lankytojų privatumo teises.

Jūsų asmenininiai duomenys ir jų naudojimas
Galite laisvai naršyti mūsų tinklalapyje, nepateikdami mums jokių Jūsų asmeninių duomenų. Nepaisant to, jei užsakote prekes mūsų svetainėje, mes turime išsiųsti jums užsakymą, todėl mums reikia tam tikrų Jūsų asmeninių duomenų. Tai yra Jūsų vardas, pavardė, adresas, telefono numeris ir el. pašto adresas. Mes naudojame šiuos duomenis siuntos pristatymui ir norėdami informuoti Jus apie Jūsų užsakymo būseną. Kai pristatymas įvykdytas, mes saugome Jūsų duomenis ir naudosime juos tik tada, jei bus butinybė susisiekti su Jumis dėl Jūsų užsakymo.
Jūs galite paprašyti, kad mes ištrintume visus Jūsų asmeninius duomenis, tačiau tokiu atveju mes negalime garantuoti prekės keitimo ar priimti prekės grąžinimo.
Mes atsiųsime jums el. laišką, informuodami apie Jūsų užsakymo būseną ir nenaudosime Jūsų el. pašto adreso kitoms reikmėms, išskyrus atvejį, jei Jūsų el. pašto adresas yra įtrauktas į mūsų naujienlaiškių sąrašą (su Jūsų sutikimu).
Mes dalinamės Jūsų asmeninę informaciją su siuntų pristatymo įmone, kad galėtume pristatytume jūsų užsakymą.

Duomenų valdymas

Mes kontroliuojame Jūsų asmeninius duomenis ir saugome juos serveriai.lt duomenų bazėje. Nesijaudinkite, mes stengiamės išlaikyti mūsų tinklą kuo saugesnį ir mes neatskleistume Jūsų asmeninės informacijos, nebent to reikalautų vyriausybiniai ar juridiniai asmenys. Mes pažadame neparduoti, neatskleisi ir dalintis Jūsų asmenininiais duomenimis su trečiosiomis šalimis tik tais atvejais, kurie surašyti mūsų asmeninių duomenų prieigos punkte, pateiktame žemiau, t.y. užtikrinti sklandų puslapio veikimą ir pristatyti Jums Jūsų užsakymus.

Kas turi prieigą prie Jūsų asmeninių duomenų?
 • Mes naudojame “Google Analytics” anonimiškai rinkti duomenis apie mūsų vartotojus. Tai galite išjungti, išjungus slapukus naršyklėje arba naudojant inkognito rėžimą.
  Pagal Jūsų užklausą negalime ištrinti šių duomenų iš “Google Analytics”, nes ji renkama anonimiškai.
 • Mes naudojame trečiosios šalies el. pašto paslaugų teikėju – “Mailer Lite”. Jūsų elektroninio pašto adresas yra saugomas jų duomenų bazėje.
  Jei užsiprenumeravote gauti mūsų naujienlaiškius ir norite atsisakyti prenumeratos, galite tai padaryti paspausdami mygtuką “Atsisakyti prenumeratos” bet kuriame naujienų elektroniniame laiške, arba tiesiogiai susisiekti su mumis per info@tanchel.com.
 • Mes naudojamės serveriai.lt duomenų talpinimo paslaugomis – norėdami administruoti mūsų svetainę.
 • Mes naudojame “Paypal” ir “Paysera” paslaugomis – tai reiškia, kad jie turi prieigą prie Jūsų mokėjimo kortelių duomenų. Mes turime prieigą prie Jūsų mokėjimo patvirtinimo, kuriuos mums pateikia “Paypal” arba “Paysera”, t.y. suma, kurią mokate. Kai kuriais atvejais gali būti Jūsų vardas ir pavardė, jūsų mokėjimo sąsajos ID ir (arba) jūsų banko sąskaitos numeris.
 • Tam, kad pristatytume Jums siuntas, Jūsų vardą, pavardę, telefono numerį ir adresą turime pateikti kurjerių kompanijai arba Lietuvos pašto tarnybai.
Kontroliuokite savo asmeninius duomenis
Jei bet kuriuo metu nuspręsite pakeisti ar ištrinti savo asmeninius duomenis iš mūsų duomenų bazių, tai galite padaryti:

– jei turite paskyrą, galite apsilankyti paskyros puslapyje ir redaguoti savo asmeninius duomenis. Taip pat galite ją ir ištrinti.
– galite tiesiogiai susisiekti su mumis, prašydami bet kokios informacijos apie Jūsų duomenų naudojimą per info@tanchel.com.
– galite paprašyti mūsų pakeisti ar ištrinti savo asmens duomenis per info@tanchel.com

ei bet kuriuo metu nuspręsite pakeisti ar ištrinti savo asmeninius duomenis iš mūsų duomenų bazių, tai galite padaryti (visgi duomenys priklauso Jums):

 • Jei turite paskyrą, galite apsilankyti paskyros puslapyje ir redaguoti savo asmeninius duomenis. Taip pat galite ją ir ištrinti.
 • Galite tiesiogiai susisiekti su mumis, prašydami bet kokios informacijos apie Jūsų duomenų naudojimą el. paštu info@tanchel.com.
 • Galite paprašyti mūsų pakeisti ar visškai ištrinti savo asmens duomenis el.paštu info@tanchel.com.
Ankščiau surinkta asmeninė informacija
Mes nesaugome jokios Jūsų asmeninės informacijos, įskaitant Jūsų vardą, pavardę, el.paštą, adresą, ir užsakymo numerį, kuri buvo surinkta iki 2018 m. Gegužės 28 d., nebent turime Jūsų sutikimą.
Dėl to negalime stebėti jūsų ankstesnių užsakymų ir suteikti Jums informacijos apie užsakymus, pateiktus iki 2018 m. Gegužės 28 d.
Kilus klausimams iki šios datos pateiktiems užsakymams prašome susisiekti tiesiogiai.

Slapukai

Kad ši svetainė veiktų taip, kaip mes ją sukūrėme, kartais mes įdiegiame mažus duomenų failus, kurie vadinami slapukais. Neišsigąskite, beveik visos internetinės svetainės taip daro.

Kas yra slapukai ir kur mes juos naudojame?

Slapukai yra divejų rūšių: vieni saugo Jūsų asmeninę informaciją jūsų kompiuteryje, kad galėtų atsiminti informaciją, kurią pateikėte svetainėje, pvz Jūsų vardas, el. pašto adresas ir kt. Prie šio mažo failo prieigos neturime, o Jūsų informacija yra saugi tol, kol kiti asmenys nesinaudoja Jūsų kompiuteriu ar mobiliuoju įrenginiu, arba patys nepasirenkate šios informacijos atskliesti.
Kita slapukų paskirtis yra suteikti jūsų naudojamies puslapiems nedidelį anoniminės (tai reiškia, kad informacija nėra suasmeninta ir priskiriama būtent Jums) informacijos kiekį, kuris mums padeda pažinti savo auditoriją ir pagerinti svetainės veikimą, kad kiekvienas apsilankymas mūsų el. parduotuvėje jums būtų dar malonesnis. Šia informaciją sudaro duomenys apie jūsų naudojamą kompiuterinė ar mobiliąją įrangą, informaciją apie naršyklę, taip pat miestas, lytis, amžius ir kt.
Ši informacija yra saugojama Google Analytics platformoje, ir yra visiškai saugi.
Jei visgi nusprendėte, kad šios informacijos mums pateikti nenorite, galite išjungti slapukus savo naršyklėje arba naudoti inkognito režimą.